GİZLİHAZİNELER DEFİNECİLER AKADEMİSİ
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Koltuk Taşı
Cuma Eyl. 01, 2017 11:19 pm tarafından horosanlı

» Scorpion gpr
Ptsi Ağus. 28, 2017 8:17 am tarafından ramses28

» 2013 -OCAK AYI İŞTİMASI YAPALIM Bİ GARDAŞLARDAN KİMLER VAR.
Çarş. Tem. 06, 2016 10:29 am tarafından korasoglu

» 14-mart-2015
C.tesi Mart 14, 2015 8:32 am tarafından BORAN38

» KARE-DİKDÖRTGEN OYMALAR ve ÇÖZÜM UYĞULAMALARI
Ptsi Eyl. 29, 2014 5:08 am tarafından kılıç3838

» sümbül...
Salı Eyl. 02, 2014 12:36 pm tarafından Battal Ebrail

» taşın üçgen şeklinde delinmesi bir define işareti midir?
Çarş. Ara. 18, 2013 8:05 am tarafından 56476364528

» deneme
C.tesi Kas. 23, 2013 7:54 pm tarafından CANTAR

» buldugumuz bir taş
Ptsi Eyl. 09, 2013 3:54 am tarafından cansu

» Eski rum evleri ve definesi
Ptsi Eyl. 09, 2013 3:46 am tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 7 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 7 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi C.tesi Tem. 29, 2017 8:28 am tarihinde online oldu.
RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

BIRILERI BAKANI UYANDIRSIN

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 BIRILERI BAKANI UYANDIRSIN Bir C.tesi Tem. 17, 2010 11:21 am

ahmet16

17-07-2010 03:17 PKK’ya “terör örgütü” diyemeyen, “Kerkük, Kürdistan’ın başkentidir” iddiasından vazgeçmeyen Irak’ın kuzeyindeki peşmerge lideri Mesut Barzani için Dışişleri Bakanı Ahmet Davudoğlu, “Ciddi tutum değişikliği var” dedi. Sabah’ta yer alan habere göre Davutoğlu, “Bölgesel yönetim PKK ile arasına net mesafe koydu. Üçlü mekanizmada da istihbari hazırlıklar yapıldı” dedi. Mısır televizyonuna konuşan Barzani ise Türkiye, Suriye ve İran’daki Kürtlerin tek devlet olacağını ilan etmiş, terörün zayıflatacağı Türkiye’den toprak talep etmişti. Çapulcubaşı, “Türk, Fars ve Arap ulusu gibi Kürtler de devlete sahip olmalı” diye konuşurken PKK’ya karşı hedefe ulaşmada AKP’nin desteğini ima etti. Davudoğlu’nun “Kak Mesut” diye hitap ettiği çapulcubaşının talepleri ise AKP için adeta politika haline geldi.

Sürece iyi bakmak lazım
ABD Dışişleri Bakanı Hillary Clinton’la yaptığı telefon görüşmesinde terörle mücadelenin en ağırlıklı konu olduğunu kaydeden Davutoğlu şu değerlendirmeyi yaptı: Ben Neçirvan Barzani (Mesud Barzani’nin akrabası, Kürdistan Bölgesel Yönetimi yetkilisi) ile ilk defa 1 Mayıs 2008’de kara harekâtından sonra görüştüm. O zamandan bu zamana Kuzey Irak’ta söylem değişti; çok şey değişti. Çok ciddi tutum değişikliği var. Sürece iyi bakmak lazım. Lojistik konularda alınan önlemler söz konusu. Türkiye, ’Üçlü Mekanizma’çerçevesinde Erbil’de ofis açtı, Başkonsolosluk çalışmaya başladı. Türkiye’nin görünürlüğü arttı. Alanda daha fazla varız. 2007’de Kürt dayanışması söylemi vardı. Şimdi o yok. ’Üçlü Mekanizma’da da istihbari hazırlıklar yapıldı. Onu daha etkin hale getirmeye çalışıyoruz. Yapılan yeni hazırlıklar var, detaylarını veremem. Irak’ta merkezi hükümetin kurulmasının gecikmesi de bu süreci etkiliyor.

Kararlı adım sinyali aldık
Davutoğlu şöyle devam etti: “ABD Dışişleri Bakanı Hillary Clinton ile yaptığımız görüşmenin belki en güçlü tarafı terörle mücadele tarafıydı. Bundan istifade etmeliyiz. PKK’nın ortak düşman olduğunu daha sonra ABD sözcüleri de tekrarladı. AB Dışişleri Yüksek Temsilcisi Catherine Ashton ile terörün Avrupa’daki finans kaynaklarının kurutulması konusunda kapsamlı görüşme yaptık. Ashton ve AB tarafından kararlı adım sinyali aldık.”

2 Geri: BIRILERI BAKANI UYANDIRSIN Bir C.tesi Tem. 17, 2010 11:25 am

ahmet16

BU KONU ÜZERINDEKI EVET CİLER SONRA CANIMIZ CUMLETEN YANMASIN HERKEZ DİKKATLI VE PÜR DİKKAT VE ARAŞTIRMACI OLSUN DIŞ MEMLEKET PARANTEZ IÇINDE DIŞ DÜŞMANLARIN OYUNUNA GELMIYELIM SONRA KIRICI OLURUZ HERALDE KAHVE KÖŞELERİNDE TARTIŞIRKEN İSTEMİYORUM KOYU SÖZ SOYLIYEYIM

3 Geri: BIRILERI BAKANI UYANDIRSIN Bir Paz Tem. 18, 2010 2:49 am

MAMİ

S.A...AHMET kardeşim : "birileri bakanı uyandırsın"demiş;
ben ;"bırakın bakanda uyusun başbakan'da,BİRİLERİ MİLLETİ UYANDIRSIN !!! "diyorum...
ALOOOOOO!!!!...Uyanın sabah oldu...
7 yıldan bu yana memura zam vermiyeceksin,toplu sözleşme hakkı vermiyeceksin;şimdi EVET deyin ki hak sizn olsun diyeceksin...
Değişiklik maddelerini 7 yıldır gündeme getirmeyeceksin,şimdi kalkıp "bunlar darbe ürünü yasanın tasviyesi EVET demeyen darbecidir diyeceksin...
Aklın neredeydi 2003 ten beri???...
Sende farkındasın yapılanların hesabı yüce divada sorulacak,ihanetinin bedeli ödettirilecek...
gider ayak mahkeme başkanlarını atayıp kurtulma planları yapılyorsun ancak OLMAAAAAAAZ, YEMEZLEEEEER...
Meclis "YAN GELİP YATMA YERİ DEĞİL",çalışıp zamanında düzeltecektin darbe ürünü anayasayı...
yumurta kapıyı zorlamaya başlayınca değil,vaktiyle yapacaktın gereğini,bizde seni baş tacı yapacaktık...bu vakitten sonra OLMAAAAAZ,YEMEZLEEEEER!!!...

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]