GİZLİHAZİNELER DEFİNECİLER AKADEMİSİ
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» 2013 -OCAK AYI İŞTİMASI YAPALIM Bİ GARDAŞLARDAN KİMLER VAR.
Çarş. Tem. 06, 2016 10:29 am tarafından korasoglu

» 14-mart-2015
C.tesi Mart 14, 2015 8:32 am tarafından BORAN38

» KARE-DİKDÖRTGEN OYMALAR ve ÇÖZÜM UYĞULAMALARI
Ptsi Eyl. 29, 2014 5:08 am tarafından kılıç3838

» sümbül...
Salı Eyl. 02, 2014 12:36 pm tarafından Battal Ebrail

» taşın üçgen şeklinde delinmesi bir define işareti midir?
Çarş. Ara. 18, 2013 8:05 am tarafından 56476364528

» deneme
C.tesi Kas. 23, 2013 7:54 pm tarafından CANTAR

» buldugumuz bir taş
Ptsi Eyl. 09, 2013 3:54 am tarafından cansu

» Eski rum evleri ve definesi
Ptsi Eyl. 09, 2013 3:46 am tarafından cansu

» kaya işaretler
Cuma Eyl. 06, 2013 10:30 am tarafından kurt ini

» taştan daire ve dörtgen
C.tesi Haz. 29, 2013 12:38 am tarafından yousef

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 114 kişi Cuma Nis. 24, 2015 10:17 am tarihinde online oldu.
RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

KOLTUK TAŞI

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 KOLTUK TAŞI Bir Paz Haz. 27, 2010 9:36 pm

asel

1. ve 2. resim koltuk taşı

3.resim koltuğa oturduğumuz zaman sol tarafı

4. resim koltuğa oturduğumuz zaman sağ taraf

5. resim koltuğa oturduğumuz zaman tam karşısı

6. resim koltuk taşının 30 mt re altından akan dere

7. resim koltuk taşının 1 mt re ön tarafıdaki biraraya toplanmış taşlar

8. resim koltuk taşının tam karşısının yakın görüntüsü

9. resim koltuk taşının 5 mt re altındaki kayadaki oymalar

10. resim koltuk taşının ön tarafındaki taşlarla koltuk arasındaki değişik kaya

11. resim koltuk taşının önündeki derede bulunan normal bi arabadan büyük iki yanyana kaya parçası dere bu iki kayanın arasından akıyor

12. resim koltuk taşının karşı tepeden etraflı görünümü koltuk taşı tepe yamacında mavi kare içindeki koltuk taşı

2 Geri: KOLTUK TAŞI Bir Perş. Tem. 29, 2010 5:48 am

MAMİ

S.A…Çok kıymetli “gizlihazineler” ailesi mensupları ;

LÜTFEN!!! Bundan böyle hiçbir üyemiz diğer üyemizin yorumuna yorum yapmasın!!!...

LÜTFEN!!! Yorumuna yorum yapılanda yoruma yorum yapmasın!!!...

HERHANGİ BİR DURUMDA YORUMLARDAN RAHATSIZLIK DUYANLAR KONUYU YÖNETİME BİLDİRSİN!!!...BİZLERDE GEREĞİNİ YAPALIM!!!...

YAPACAĞINIZ ÇOK BASİT BİR İŞLEM VAR:

MESAJIN SAĞ-ÜST KISMINDA “ÜNLEM İŞARETİ” (!) VAR… KARE İÇERİSİNDE ÜNLEM İŞARETİ…BU İKON ; MESAJI YÖNETİCİYE veya MODERATÖRE RAPOR ETMEK İÇİN KULLANILIR…

Yada ; HERHANGİ BİR YÖNETİCİYE ÖZEL MESAJ YOLUYLA;LİNK VEREREK YADA MESAJIN YERİNİ TARİF EDEREK TE AYNI RAPORU VEREBİLİRSİNİZ!!!...

Tek yapmanız gereken dakikalarca mesaj yazmak yerine bir ikonu tıklamak veya basit bir özel mesaj yazmak…

(((Sayenizde ASEL kardeşim konu açtığınada , açacağınada pişman oldu)…

DEĞERLİ ARKADAŞLAR;Bundan böyle bu hususa uyulmadığı taktirde FORUM ‘um adına konuya müdahil olacağımı ve gereğini layıkıyla yapacağımı bildiririm…

HİÇ KİMSENİN EMEK SARF EDİP,VAKİT AYIRIP KONU AÇMIŞ BULUNAN,KONU SAHİBİ ARKADAŞLARIMIZIN HAKKINI GASP ETMEYE,EMEKLERİNİ HİÇE SAYMAYA HAKKI YOKTUR…

BEN ;MAMİ OLARAK BUNA ASLA MÜSAADE ETMEDİM BUNDAN BÖYLE DE MÜSAADE ETMEM…

Tüm arkadaşlarımdan bu hususa daha fazla itina göstermelerini rica ediyorum…

3 Geri: KOLTUK TAŞI Bir Çarş. Ağus. 04, 2010 9:06 am

MAMİ

S.A...Tüm uyarılara rağmen "yoruma yorum " devam ettiği için tüm yorum ve mesajlar tarafımdan silinmiştir...
Bu 2. ve son uyarıdır...
ASEL kardeşimize yardımcı olmak isteyenler varsa buyursun yorumlarını yazsın...
İşi sulandırmadan adabına uygun paylaşıma devam edilsin...

4 Geri: KOLTUK TAŞI Bir Perş. Ağus. 05, 2010 8:20 am

casa

peki bakalım kurala ilk uyan ben olayım..iki yan yana olan kayanın ordan giriş olduğunu düşünüyorum..

5 Geri: KOLTUK TAŞI Bir Perş. Ağus. 05, 2010 10:15 am

ahmet16

kural dedıgnız ıcın bende katkıda bulunayım ıstedım ben olsam ısaretımı nerelere yapardım dıye dusunecek olursam butur yerlerı tercıh etmezdım etsemde bukaya cesıdının dogasal olaylara dayanıklı olmadıgını gore gore bu arazının yapısına ters olan daha saglam kok lubırkaya bulur yada getırtır ısaretımı onayapardım ve bukaya ıle gızlerdım BU KOLTUK DENILEN kaya parcalana bılır bırcıns kaya oldugu ıcın buna ısaret yapmazdım arazıyapısına bakarsak acık bır alan ayrıca ben eskıya ısem buarazıde vakıt bıle kaybetmezdım acık hedef olamamak acısından burada bır rıvayet konusuluyo ıse burarazı yapısına ters bır sey ıbare aramak lazım yada tas yıgmalar aramaklazım gelır cunkı hammadde coklugundan bence burada kayda deger bır seyyok zaman kaybıolur kolaygele...

6 Geri: KOLTUK TAŞI Bir C.tesi Ağus. 07, 2010 8:16 pm

Misafir

Misafir
MAMİ demiş ki:S.A...Tüm uyarılara rağmen "yoruma yorum " devam ettiği için tüm yorum ve mesajlar tarafımdan silinmiştir...
Bu 2. ve son uyarıdır...

s.a..
neki bu kadar büyütmüşün bu olayı MAMİ az bir aklım var onuda almak niyetindemisin ne esmişin gürlemişin yavaş biraz gada sen şu mesajları geri getir sana zahmet niye sildinki birde hatim indirmişsin etme be yavvvvvvv

CANTAR

herkes kendisine ait düşüncesini yorumunu yazmasında fayda var bir başkasının ismini zikrederek ahmede katılıyorum mehmete katılıyorum ustalara katılıyorum gibi olumlu veya olumsuz yönde yazı yazmanın hiç bir anlamı yok bu tip yazışmalar dahada öncede örnekleri görüldüğü gibi lüzumsuz tartışmalara polemiklere gerilimlere neden olur.
Görüntü kirliliği de cabası
saygılarımla

http://gizlihazineler.turkforumpro.com

8 Geri: KOLTUK TAŞI Bir Ptsi Ağus. 09, 2010 11:26 am

MAMİ

TAŞCI demiş ki:
MAMİ demiş ki:S.A...Tüm uyarılara rağmen "yoruma yorum " devam ettiği için tüm yorum ve mesajlar tarafımdan silinmiştir...
Bu 2. ve son uyarıdır...

s.a..
neki bu kadar büyütmüşün bu olayı MAMİ az bir aklım var onuda almak niyetindemisin ne esmişin gürlemişin yavaş biraz gada sen şu mesajları geri getir sana zahmet niye sildinki birde hatim indirmişsin etme be yavvvvvvv
S.A...CANIM TAŞCI AĞABEYİM;(ve O'nun şahsınde konuyu bilmeyen veya bilipte anlam verEmeyenlere)...
Örnekle açıklamaya çalışayım;
Asel kardeşim bir yer bulmuş,bir umut doğru yerdir diyerek bizlere --yorum almak içinm---sunum yapmış...
"Kerim abdül cabbar kavak altında yatar uymaz oğlu adlı üyemiz" de; kendi bilgi ve tecrübelerine dayanarak asel kardeşime bir nokta vermiş...
Tabi asel kardeşimde bilgisayarını açar açmaz öncelikle kendi konusuna bakmış...
Acaba umutlarım yeşerdimi? diyede düşünmüş...
Ertesi gün yine bilgisayarını açmış...
Bir bakmış yine yeni bir mesaj...
Tamam demiş voleyi vurduk galiba!!!!...
Bir bakıyor ki : "Ben bi şey bilmem,bilsemde söylemem isimli üyemiz";"Kerim abdül cabbar kavak altında yatar uymaz oğlu adlı üyemiz"in mesajına atıfta bulunmuş...
Amma velakin ve maalesef asıl konu olan asel in konusuna hiç değinmemiş...
Tabi ki ASEL Kardeşim için yıkım,hayal kırıklığı diz boyu...
Ertesi gün yine bir yeni mesaj:""Kerim abdül cabbar kavak altında yatar uymaz oğlu adlı üyemiz demişi ki;""Ben bi şey bilmem,bilsemde söylemem,boş laf yapma da yorum yap!!!...
Tabi ASEL KARDEŞİM için yine yıkım...
Günler böyle lüzumsuz mesajlar,bu iki üye kardeşime ve mesajlarına atıfta bulunulan mesajlarla gelmiş geçmiiiiiiş!!!...
Tamda bu noktada ben devreye girdim,uyarı mesajı yazdım...
Sonuç yine aynı,bu saferde bana atıfta bulunmalar vs vs vbs vs vs vs vs vs...
En sonunda """"GÖRDÜĞÜM LÜZUM ÜZERİNE""" cantar usta mın mesajı da dahil (kendi uyarı mesajım hariç) tüm mesajları sildim ve:
ASEL KARDEŞİM ADINA" BİLENLERİ ,DUYANLARI TECRÜBESİ OLANLARI ,PAYLAŞIMI ve YARDIM SEVERLERİ , İHH yı ,BM yi ,NATO yu AB yi ,WHO yu, UNİCEF i , VARŞOVA PAKTI nı,ve dahi tüm cemiyetleri,hayır severleri yardıma davet ettim...
AMACIM ;asel kardeşimin konusunu, olası umutlarını PİÇ ettirmemek ti...
DURUM BUNDAN İBARETTİR...Arzederim...
(İNŞAALLAH durumu özetlemekte muvaffak olabilmişimdir)...

9 Geri: KOLTUK TAŞI Bir Cuma Ekim 22, 2010 7:19 pm

asel

s a bazı sebeplerden dolayı bisüredir siteye giremiyordum cevap vermekte geç kaldığım için özürdilerim.mami abi hassasiyetin için teşekkür ederim saolasın ama konu lar silindiği için neler yazıldığını göremedim olumlu veya olumsuz konuma yorum yapan herkese teşekkür ederim.bu bölgeyle ilgili herhangi bi rivayet yok.tesadüfen rastlanmıştır buraya. çok güzel bi dere ve şelale var burda ama oralarda herhangi bi işarete rastlayamadım fotolardaki yerler dikkatimi çektiği için görüntüledim belki benim gözden kaçırıp göremediğim bişeyler varsa yardımcı olabilirsiniz diye.

SAYGILAR...

10 Geri: KOLTUK TAŞI Bir Cuma Ekim 22, 2010 7:45 pm

Misafir

Misafir
[i]
bence gereksiz açıklamalar bunlar efkan kesmenin bir manası olduğunu düşünmüyorum MAMİ sadece üyeleri takib edecene olaylara fıransız kalmaman daha iyi şu mesajları geri getir bakim kim kime ne demiş...

[b]ABİ;asel in konusu dışında her konuya değinilmiş ti...geçmiş gün,yazılanlar tam hatırımda değil,belki amca geri getirebilir mesajları.konuları geri getirme işi beni aşar...
Beni biraz tanıdıysan vebal almamak adına net fikrim olmayan konulara yorum yapmamaya gayret ettiğimi biliyor olman gerekir...
Beni tanıyamadıysan belirtmek isterim:"define konusunda net bilgiye sahip değilsem aleni yorum yazmam.O vebal altına girmem...
Define işinde senin kadar usta olduğumda kesinlikle FRANSIZ KALMIYACAM,BUNDAN EMİN OLABİLİRSİN...abi'me saygılar...

11 Geri: KOLTUK TAŞI Bir Paz Kas. 07, 2010 9:52 am

envidor

kardeş benım fıkrım orası koltuk degıl,ve oranın arka tarafındakı taşlar boşuna bırıktırılmemış sen burda ve o koltukdedıgın yerın hemen önunde boşluk tesbıtı yap zaten bellı olurneyın ne oldugu
allaha emanet olasın

12 Geri: KOLTUK TAŞI Bugün 10:56 pm

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]