GİZLİHAZİNELER DEFİNECİLER AKADEMİSİ
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Similar topics
    En son konular
    » 2013 -OCAK AYI İŞTİMASI YAPALIM Bİ GARDAŞLARDAN KİMLER VAR.
    Çarş. Tem. 06, 2016 10:29 am tarafından korasoglu

» 14-mart-2015
    C.tesi Mart 14, 2015 8:32 am tarafından BORAN38

» KARE-DİKDÖRTGEN OYMALAR ve ÇÖZÜM UYĞULAMALARI
    Ptsi Eyl. 29, 2014 5:08 am tarafından kılıç3838

» sümbül...
    Salı Eyl. 02, 2014 12:36 pm tarafından Battal Ebrail

» taşın üçgen şeklinde delinmesi bir define işareti midir?
    Çarş. Ara. 18, 2013 8:05 am tarafından 56476364528

» deneme
    C.tesi Kas. 23, 2013 7:54 pm tarafından CANTAR

» buldugumuz bir taş
    Ptsi Eyl. 09, 2013 3:54 am tarafından cansu

» Eski rum evleri ve definesi
    Ptsi Eyl. 09, 2013 3:46 am tarafından cansu

» kaya işaretler
    Cuma Eyl. 06, 2013 10:30 am tarafından kurt ini

» taştan daire ve dörtgen
    C.tesi Haz. 29, 2013 12:38 am tarafından yousef

Kimler hatta?
    Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 114 kişi Cuma Nis. 24, 2015 10:17 am tarihinde online oldu.
    RSS akısı

Yahoo! 
    MSN 
    AOL 
    Netvibes 
    Bloglines 

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

TEK TEK'ÇİLİĞİN DEĞİŞİK BİR ÖRNEĞİ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 TEK TEK'ÇİLİĞİN DEĞİŞİK BİR ÖRNEĞİ Bir Çarş. Ara. 15, 2010 12:54 am

CANTAR

Muğla’nın Fethiye ilçesinde bir grup, yazın turistlerin sahilde ve denizde düşürdüğü ziynet eşyalarını dedektörle aradı.

İlçede yaşanan şiddetli yağış ve fırtınanın ardından Ölüdeniz beldesindeki Belceğiz Plajı’na gelen 8 kişilik grup, plajı baştan başa dolaşarak, dedektörle tespit ettikleri altın küpe, yüzük, kolye ve bozuk paraları topladı.

Gruptakilerden emekli işçi Feridun Aykut, gazetecilere yaptığı açıklamada, eşiyle 4 yıldır sahillerde detektörle altın aradığını söyledi. Bu yıl geçen yıla göre daha az altın bulduklarını ifade eden Aykut, "Dalga çok büyük olduğundan altınları geri çekmiş. Dün bir altın buldum. Detektörle arayanlar çoğaldığı için işlerim azaldı. 10-16 saat uğraşıp, altın ve gümüş takı bulmaya çalışıyorum. Geçtiğimiz 2 yıl işler bu yıla nazaran daha iyiydi. İnsanlar plaja gelirken, altınlarını takmaz ve düşürmez oldular" dedi.

Sahilde altın arayanlardan Ercan Durmaz da amaçlarının ekonomik kazanç sağlamak olduğunu belirterek, "Bu yıl ekonomik kriz yüzünden turistler ziynet eşyalarını takmamışlar. Biz kumların altında kaybolmaya yüz tutmuş hazinelerimizi ekonomiye kazandırıyoruz. Jandarmadan izin alarak plajda arama yaptık. Demir para ve takı eşyası çıktı. Kumsalı kazmadan turistlerin düşürdüğü ve dalgaların getirdiği takı ve bozuk paraları topluyoruz" diye konuştu.

Paramız Artmadı Senin 1 Paran,Benimde hala 1 Param Var.
    Bende 1 Bilgi Vardı.
    Sendede 1 Bilgi Bilgileri Değiştirdik.
    Bak Şimdi Seninde 2 bilgin.
    Benimde 2 bilgim oldu...

---***İŞTE BİZ BUNA PAYLAŞIM DİYORUZ***---

(HAYATA DAİR CEVAPLARI TAM ÖĞRENMİŞTİK Kİ SORULARI YENİ SORULARLA DEĞİŞTİRDİLER)...
    http://gizlihazineler.turkforumpro.com

novanda

bunu biliyorum nedeolsa memleketten bir haber

BORAN38

jandarma bunun gibi yerlerde dedektörle dolaşmaya izin veriyorsa ,boş zamanlarımızı değerlendirebiliriz.birde dere yataklarınıo aramaya izin verseler belki doğal altında çıkarma ihtimalimiz vardır.jandarmada kıdemli tanıdıkları olanlar bu konuda sorup bilgi verirse memnun olurum.

4 Geri: TEK TEK'ÇİLİĞİN DEĞİŞİK BİR ÖRNEĞİ Bir Çarş. Ara. 29, 2010 8:05 am

Misafir

Misafir
    nasıl memleket anlamadım ustam sahıl kenarında elalemın ıcınde dedektorle ara bısey olmaz dagda elın tarlasını temızlemek ıcın ugras yanı bakırdan metalden temızlemek ıcın ugras tarla sahıbıne yararlı ıs bence adamın hasatı verımlı olur nede olsa:)))
    ama tarladakı suc of beee

novanda

BORAN38 demiş ki:jandarma bunun gibi yerlerde dedektörle dolaşmaya izin veriyorsa ,boş zamanlarımızı değerlendirebiliriz.birde dere yataklarınıo aramaya izin verseler belki doğal altında çıkarma ihtimalimiz vardır.jandarmada kıdemli tanıdıkları olanlar bu konuda sorup bilgi verirse memnun olurum.
    ben bunun yapıldığını duydum çok uzun zamandan beridirde yapılmakta jandarmadan izinli olarak ama bir ark işler bu yıl çok kesat eskisi gibi yalnız değiliz arayan çok demişti izni alabiliyorsunuz tek sıkıntı sezonda izin yok sezon sonu var birde hani derler ya erkan kalkan yol alır diye ilk giden kapar hesabı

erol123

arkadaşlar bende eski bi para var ne oldugunu pek anlamadım bazı kişiler cok eski diyor altın olabılecegini bile soyluyorlar yardımcı olursanız sewınırım

ön http://img708.imageshack.us/i/resim013g.jpg/

arkan http://img819.imageshack.us/i/resim014n.jpg/

CANTAR

bence elinizdeki bu para bronz altın değil çünkü altın para parlaklığını yitirmez diye biliyorum

Paramız Artmadı Senin 1 Paran,Benimde hala 1 Param Var.
    Bende 1 Bilgi Vardı.
    Sendede 1 Bilgi Bilgileri Değiştirdik.
    Bak Şimdi Seninde 2 bilgin.
    Benimde 2 bilgim oldu...

---***İŞTE BİZ BUNA PAYLAŞIM DİYORUZ***---

(HAYATA DAİR CEVAPLARI TAM ÖĞRENMİŞTİK Kİ SORULARI YENİ SORULARLA DEĞİŞTİRDİLER)...
    http://gizlihazineler.turkforumpro.com

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» CV Örneği...