GİZLİHAZİNELER DEFİNECİLER AKADEMİSİ
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Similar topics
En son konular
» 2013 -OCAK AYI İŞTİMASI YAPALIM Bİ GARDAŞLARDAN KİMLER VAR.
Çarş. Tem. 06, 2016 10:29 am tarafından korasoglu

» 14-mart-2015
C.tesi Mart 14, 2015 8:32 am tarafından BORAN38

» KARE-DİKDÖRTGEN OYMALAR ve ÇÖZÜM UYĞULAMALARI
Ptsi Eyl. 29, 2014 5:08 am tarafından kılıç3838

» sümbül...
Salı Eyl. 02, 2014 12:36 pm tarafından Battal Ebrail

» taşın üçgen şeklinde delinmesi bir define işareti midir?
Çarş. Ara. 18, 2013 8:05 am tarafından 56476364528

» deneme
C.tesi Kas. 23, 2013 7:54 pm tarafından CANTAR

» buldugumuz bir taş
Ptsi Eyl. 09, 2013 3:54 am tarafından cansu

» Eski rum evleri ve definesi
Ptsi Eyl. 09, 2013 3:46 am tarafından cansu

» kaya işaretler
Cuma Eyl. 06, 2013 10:30 am tarafından kurt ini

» taştan daire ve dörtgen
C.tesi Haz. 29, 2013 12:38 am tarafından yousef

Kimler hatta?
Toplam 12 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 12 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 114 kişi Cuma Nis. 24, 2015 10:17 am tarihinde online oldu.
RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

kuru dere kenarındaki KALP İŞARETI OYMA

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 kuru dere kenarındaki KALP İŞARETI OYMA Bir Paz Kas. 07, 2010 6:36 am

envidor

Uploaded with ImageShack.us
bu kalp işaretının 50cm yan tarafındakı taşta 1mtlık murcla yapılmış kana

Uploaded with ImageShack.us

2 Geri: kuru dere kenarındaki KALP İŞARETI OYMA Bir Ptsi Kas. 08, 2010 6:04 am

aslan6641

kalp işareti teklike var demektir envidor usta aman dikkatli olalım
çalışma yaparken

3 Geri: kuru dere kenarındaki KALP İŞARETI OYMA Bir Ptsi Kas. 08, 2010 6:19 am

envidor

dıkkatlı oluruz kardeşimde ne tarafında dıkkatlı olacaz

4 Geri: kuru dere kenarındaki KALP İŞARETI OYMA Bir Ptsi Kas. 08, 2010 6:37 am

CANTAR

envidor arkadaşım o taşın üzerinde 4 yönün çevre fotografları çekme şansın veya daha önceden çektiğin farklı açıdan fotografları varmı bir mezar alanındasın ama nerede olabileceğini söylemek bu fotograflara göre zor üçgen gibi lan yeri ben bir yılan kafası olarak alğıladım ama iyi bir bakmak gerek
saygılarımla

Paramız Artmadı Senin 1 Paran,Benimde hala 1 Param Var.
Bende 1 Bilgi Vardı.
Sendede 1 Bilgi Bilgileri Değiştirdik.
Bak Şimdi Seninde 2 bilgin.
Benimde 2 bilgim oldu...

---***İŞTE BİZ BUNA PAYLAŞIM DİYORUZ***---

(HAYATA DAİR CEVAPLARI TAM ÖĞRENMİŞTİK Kİ SORULARI YENİ SORULARLA DEĞİŞTİRDİLER)...
http://gizlihazineler.turkforumpro.com

5 Geri: kuru dere kenarındaki KALP İŞARETI OYMA Bir Ptsi Kas. 08, 2010 8:06 am

envidor

ustam 5mr kadar sol tarafında bastonlu yer var,ön yan tarafı derenın dıbi
çevre fotolarıda yok

6 Geri: kuru dere kenarındaki KALP İŞARETI OYMA Bir Perş. Kas. 11, 2010 4:48 am

Moon Shield

Her kalp oymada tehlike işaret edilmez.. işareti iyi süzmek gerekir..

7 Geri: kuru dere kenarındaki KALP İŞARETI OYMA Bir Perş. Kas. 11, 2010 7:56 am

Misafir

Misafir
Bak turist arkadaşımız iyi çözmüş olayı Wink kalp işaretinin yanında veya üstünde yıldırım işareti veya kalbin üstünde bölünme olacak bir tehlike olduğu zaman.normalse sorun yokkkk.

8 Geri: kuru dere kenarındaki KALP İŞARETI OYMA Bir Cuma Kas. 12, 2010 2:50 am

envidor

başka yorumu olan arkadaşlar varmı,ayrıyeten yorumda bulunan arkadaşlarada tşk ederım

9 Geri: kuru dere kenarındaki KALP İŞARETI OYMA Bir C.tesi Kas. 13, 2010 9:51 am

novanda

benim yorumum eğer kalp roma lidya yada bizans kültürünü temsil ederse bayan mezarı hitit ve acemlerde tehlikedir

10 Geri: kuru dere kenarındaki KALP İŞARETI OYMA Bir C.tesi Kas. 13, 2010 9:52 am

novanda

bu arada bence dereden yukarıya doğru hareket etmelisin güneye odaklan

11 Geri: kuru dere kenarındaki KALP İŞARETI OYMA Bir Ptsi Kas. 22, 2010 3:57 am

behlül

selam.. ilk kez bir yorumda bulunmuş olacam. resim ve yapılan yorumlara baktımda. hep eksiklik var arkadaşlar. foto gonderilirken bu tür işlerde çevre resmi olması şart. resim gönderen arkadaşların dikkatine sunulur. burada yardımcı olmak isteyen arkadaşlarda zor durumda kalıyorlar. çünkü benim gördüğüm kadarıyla o kayalıkların üst tarafı bir yamaç yada tepeye benzer bir yer olması gerekiyor. söylediğim şekilde bir yer varsa oranın altına uzanan bir tünel ve o tünelin sonunda bir oda ama tünel yolunda ise kuyu türünden bir tuzak olması bekleniyor. saygılarımla

12 Geri: kuru dere kenarındaki KALP İŞARETI OYMA Bir Ptsi Kas. 22, 2010 4:57 am

CANTAR

behlül demiş ki:
selam.. ilk kez bir yorumda bulunmuş olacam. resim ve yapılan yorumlara baktımda. hep eksiklik var arkadaşlar. foto gonderilirken bu tür işlerde çevre resmi olması şart. resim gönderen arkadaşların dikkatine sunulur. burada yardımcı olmak isteyen arkadaşlarda zor durumda kalıyorlar. çünkü benim gördüğüm kadarıyla o kayalıkların üst tarafı bir yamaç yada tepeye benzer bir yer olması gerekiyor. söylediğim şekilde bir yer varsa oranın altına uzanan bir tünel ve o tünelin sonunda bir oda ama tünel yolunda ise kuyu türünden bir tuzak olması bekleniyor. saygılarımla

Aramıza hoş geldiniz behlül arkadaşımız kardeşimiz dostumuz sizinle ortak paydada birleşiyoruz arkadaşlarımıza sadece işaretin kendisine ait bulunduğu noktaya ait tek bir fotografın yorulanması ile aynı yerin çevre fotografları manzarasının da fotograflanması ve paylaşılması halinde daha iyi nokta verme durumlarını yaratabildiğimizi bir türlü arkadaşlarımıza kabul ettiremedik inşallah bundan sonra bu düşüncemizi kabul ederler.

Hiç unutmam bir forumda bir kişi ismi lazım değil foruma evinin balkon duvarının fotografını atıp yorum istemişti ve onun bu saygısız davranışına tuzağına düşen kafalarında art niyet olmayan arkadaşlarımızda yorumlarda bulunmuşlardı o nedenle tek bir resime fotografa yorum yapmamakta imtina gösteriyorum.
Bakalım konuyu açan arkadaşımız konusuna sahiplenerek sizin ve bizlerin yorumlarımızdaki noktaları tasdikliyecek onaylıyacak veya onaylamıyacaktır yeri hakkında bizleri bilgilendirecek açılımlarda açıklamalarda bulunacaktır sanırım.

Konuya ekleme yapmam gerekirse arkadaşımın kalp dediği bence kalp değil ana kayanın fiğürü bir kaplumbağa baş kısmı olarak şekillendirilmiş ve üzerinde bir yılan figürü aşağıdan yukarıya doğru kayaya işlenmiş kalp dediği yer yılanın kıvrımı sol tarafındada yılanın başı var gözleri işaretlenmiş oyulmuş kaplumbağanın da baş kısmında göz çukurları var ben öyle gördüm değerlendirdim arkadaşımız üzerini iyice temizlesin ve taş üzerindeki kıvrımlara şekillere az miktarda toprak dökerek şekillerin daha belirgin olmasını sağlamasında fayda var...

saygılarımla

Paramız Artmadı Senin 1 Paran,Benimde hala 1 Param Var.
Bende 1 Bilgi Vardı.
Sendede 1 Bilgi Bilgileri Değiştirdik.
Bak Şimdi Seninde 2 bilgin.
Benimde 2 bilgim oldu...

---***İŞTE BİZ BUNA PAYLAŞIM DİYORUZ***---

(HAYATA DAİR CEVAPLARI TAM ÖĞRENMİŞTİK Kİ SORULARI YENİ SORULARLA DEĞİŞTİRDİLER)...
http://gizlihazineler.turkforumpro.com

13 Geri: kuru dere kenarındaki KALP İŞARETI OYMA Bir Salı Kas. 23, 2010 9:42 am

marduktr

kalp işaretine benzetemedim, sunak için yapılmış bir oyma olabilir bu işaretinin yakınını yani sağı solunu ve anlayabilirsen işçlik yapılmış ana kayanın fotolarını ve cevre fotolarını gönderebilirsen iyi olur...1 mt murçla demişsin buda bana kalırsa bunun altında olabilir foto görmeden yorum yapıyoruz ama murçla yapılan dediğin kanaldır ve yağmur sularının mezara ulaşmaması için yapılır....

14 Geri: kuru dere kenarındaki KALP İŞARETI OYMA Bir Salı Ara. 14, 2010 10:14 pm

envidor

yorumşarınız için teşekkur ederım
uyarılarınızı dıkkate alagagımdan emın olabılırsınız

15 Geri: kuru dere kenarındaki KALP İŞARETI OYMA Bir Ptsi Şub. 21, 2011 9:46 am

guler

slm arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza herkeze slm.yoruma gelince katılıyorum daha detaylı resimler olsaydı.daha net yorum olurdu.benim görüşüm burda bir bayan mezarı oldugunu gözteriyor.kanalın ölcüsü sana yön veriyor.kalbin bir tarafı oval bir tarafı sivri sanki sivri olan bana ok gibi geldi kanalı ölc bir santim bir adım adımların sonunda el yapımı bir kayalık olacak en üste mezarı vardır.sana bol şans

16 Geri: kuru dere kenarındaki KALP İŞARETI OYMA Bir Salı Şub. 22, 2011 8:27 am

Misafir

Misafir
hoş geldin GULER kardeşim
senide aramızda görmekten şahsen ben memnun oldum
paylaşımlarda senide görmek isteriz

17 Geri: kuru dere kenarındaki KALP İŞARETI OYMA Bir Çarş. Şub. 23, 2011 10:01 am

aydin-28

hoş geldiniz sefalar getirdiniz güler kardeşim. katkı ve paylaşım dileklerimle.

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]