GİZLİHAZİNELER DEFİNECİLER AKADEMİSİ
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» 2013 -OCAK AYI İŞTİMASI YAPALIM Bİ GARDAŞLARDAN KİMLER VAR.
Çarş. Tem. 06, 2016 10:29 am tarafından korasoglu

» 14-mart-2015
C.tesi Mart 14, 2015 8:32 am tarafından BORAN38

» KARE-DİKDÖRTGEN OYMALAR ve ÇÖZÜM UYĞULAMALARI
Ptsi Eyl. 29, 2014 5:08 am tarafından kılıç3838

» sümbül...
Salı Eyl. 02, 2014 12:36 pm tarafından Battal Ebrail

» taşın üçgen şeklinde delinmesi bir define işareti midir?
Çarş. Ara. 18, 2013 8:05 am tarafından 56476364528

» deneme
C.tesi Kas. 23, 2013 7:54 pm tarafından CANTAR

» buldugumuz bir taş
Ptsi Eyl. 09, 2013 3:54 am tarafından cansu

» Eski rum evleri ve definesi
Ptsi Eyl. 09, 2013 3:46 am tarafından cansu

» kaya işaretler
Cuma Eyl. 06, 2013 10:30 am tarafından kurt ini

» taştan daire ve dörtgen
C.tesi Haz. 29, 2013 12:38 am tarafından yousef

Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 114 kişi Cuma Nis. 24, 2015 10:17 am tarihinde online oldu.
RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

yuvarlak oymalar

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 yuvarlak oymalar Bir Perş. Tem. 01, 2010 7:01 pm

kurt ini

Uploa
Uploaded with ImageShack.usded with [URL=htt
Uploaded with ImageShack.usp://imageshack.us]ImageShack.u
ustalar doğalmıdır

2 Geri: yuvarlak oymalar Bir Perş. Tem. 01, 2010 7:16 pm

styla

Tamamen doğal geldi bana . Saygılarımla

3 BENCE DOĞAL DEĞİL SANIRIM Bir Perş. Tem. 01, 2010 9:58 pm

CANTAR

kurt ini kardeşim birinci resimdeki kayayı bir yokla bakalım resmi büyüterek baktığında muntazam bir dikdörtgen alan işlenmiş kayanın içi mühim olabilir ayrıca sol tarafa doğru bir kanal var dikdörtgen işlemenin üst tarafında o taraf yoğunlaş bir de arazi görüntülerini atsa idin olasılıkları paylaşabilirdik.Ayrıca birinci resimdeki kayanın yanındaki toprak yapısı çok ilginç sanki elenmiş gibi işaretlerin olduğu yeri fotograflamada biraz daha itina daha fazla fotograf çekme ve paylaşımda paylaşma ikinci resimdeki oymalarda bana pek doğal gelmedi çok sert kaya gurubunda o kadar oyuğu doğanın kendi açma şansı zayıf bence
saygılarımla

http://gizlihazineler.turkforumpro.com

4 sa Bir Cuma Tem. 02, 2010 1:24 am

kurt ini

ustam enterasan bu fotoların hepsi aynı kaya üstünde bana doğal geldi gibi onun için çevrev fotosu atmadım hatta kanallı oyma diye açtığım konudaki oymada aynı kayada sayılır toprak yapısına gelince orayı 5 metreden fazla kazmışlar çok temiz bir toprak çıkmış başka bir emare yoktu oralarda yani kazılan yer çok rahat gitmiş ancak bir emare olduğunu sanmıyorum çünki yanlış yeri eşelemişler.

5 çevre fotoları Bir Cuma Tem. 02, 2010 11:52 pm

kurt ini

usta dediğim gibi kanallı oymada aynı kayada bu resim çevre çakıllamasından oymaların olduğu kaya kütlesine bakış fotoların devamı gelecek ancak siteyi açınca ekran çok büyük oluyor bendemi bir hata var acaba

Up
Uploaded with ImageShack.usloaded with [URL
Uploaded with ImageShack.us=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
bu resimde çevrede bulunan küçük taş yığmalar bunların kenarlarında kösnü delikleri çok

6 Geri: yuvarlak oymalar Bir C.tesi Tem. 03, 2010 12:18 am

asel

s a amcaya katılıyorum çok güzel bi dikdörtgen işlenmiş büyütünce belli oluyo bi yokla kurtini ustam

7 Geri: yuvarlak oymalar Bir C.tesi Tem. 03, 2010 12:21 am

styla

üstatlarıma saygılar. ben bazi detayları gözden kacirmisim .

8 Geri: yuvarlak oymalar Bir C.tesi Tem. 03, 2010 12:54 am

kurt ini

CANTAR demiş ki:kurt ini kardeşim birinci resimdeki kayayı bir yokla bakalım resmi büyüterek baktığında muntazam bir dikdörtgen alan işlenmiş kayanın içi mühim olabilir ayrıca sol tarafa doğru bir kanal var dikdörtgen işlemenin üst tarafında o taraf yoğunlaş bir de arazi görüntülerini atsa idin olasılıkları paylaşabilirdik.Ayrıca birinci resimdeki kayanın yanındaki toprak yapısı çok ilginç sanki elenmiş gibi işaretlerin olduğu yeri fotograflamada biraz daha itina daha fazla fotograf çekme ve paylaşımda paylaşma ikinci resimdeki oymalarda bana pek doğal gelmedi çok sert kaya gurubunda o kadar oyuğu doğanın kendi açma şansı zayıf bence
saygılarımla

usta bu fotoları çektiğim zamanlar biraz acemi zamanlardı ancak zamanla bunu öğreniyoruz resimleri bile siteye atarken karışık çıkıyordu ancak son attığım resimler biraz daha olumlu düzenli dediğiniz gibi kaya yapısı çok sert ancak aşırı çatlamalar kırıklar var bu kaya yapısında ve burada çok var küme küme kayalık

9 Geri: yuvarlak oymalar Bir C.tesi Tem. 03, 2010 1:05 am

kurt ini

SA asel kardeşim ben bu resimleri çekerken biraz dikkat ettim aslında ama oyma bana doğalgibi geldi birde dikdörtgenin bir tarafı temiz sanki insan eli değmiş gibi ancak alt tarafı yosunlu kararmış buda beni caydırdı yöreyi sen tahmin edersin oymanın önünü kazmışlar bayağıda derin kazmışlar ta kaya kütlesinin altına girmişler toprak yumuşak gitmiş ancak tahmin ediyorum yanlış yeri eşelemişler bence varsa kaya kütlesinin bir yerlerinde

10 Geri: yuvarlak oymalar Bir C.tesi Tem. 03, 2010 1:44 am

asel

a s kurtini ustam inşallah yanlış tahminetmiyorumdur buralarda fazla gezmeye devam eder sen karşılacaz seninle az kaldı ama yakaöıza kırmızı birer gül takalımda birbirimizi tanıyalım sıkıntı olmasın

kayayı biraz suyla yıkayıp öyle çekseydin abi fotoyu belli olurdu o zaman

11 çevreye ait bir kaç foto daha Bir Ptsi Tem. 05, 2010 12:47 am

kurt ini

Uploaded with ImageShack.us

kayanın yanı kuru toprak dikkat çekiyormu

burasıda enteresan

Uploaded with [URL=h
Uploaded with ImageShack.usttp://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

burdada sanki mezar yeri gibi

12 sa Bir Ptsi Tem. 05, 2010 1:00 am

kurt ini

asel demiş ki:a s kurtini ustam inşallah yanlış tahminetmiyorumdur buralarda fazla gezmeye devam eder sen karşılacaz seninle az kaldı ama yakaöıza kırmızı birer gül takalımda birbirimizi tanıyalım sıkıntı olmasın

kayayı biraz suyla yıkayıp öyle çekseydin abi fotoyu belli olurdu o zaman

kardeş sıkıntı olmaz merak etme yanımda termuzdan sana çay ısmarlarım biz anlaşırız, asıl çaylar soğuyor bu arada .....
bu resimleri çekerken biraz acemi idim şimdi yukarıda attıklarımıda incele hepsini aynı zamanda çekmiştim sagılar

13 Geri: yuvarlak oymalar Bir Ptsi Tem. 05, 2010 3:05 am

styla

selam. bir mekanda iki horoz ötmez Very Happy ya sen ordan gidecen ya asel üstadım . Very Happy ( sonra kavga cıkmasın Very Happy )

14 Geri: yuvarlak oymalar Bir Ptsi Tem. 05, 2010 3:05 am

styla

Çaylar soğudu , bende gelebilirim oralardayım barii çayı yeniden demleyelim. Very Happy

15 Geri: yuvarlak oymalar Bir Ptsi Tem. 05, 2010 5:01 am

asel

s a ustam ne sıkıntısı olabilirki bi çay içer biraz muhabbet eder geliriz hepsi o ama mezar dediğin yer bencede doğru tahmin dizme kayayla hem belli etmişler hemde korumuşlar kolay gele abi nasibin bol olsun inşallah

16 Geri: yuvarlak oymalar Bugün 10:51 pm

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]