GİZLİHAZİNELER DEFİNECİLER AKADEMİSİ
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» 2013 -OCAK AYI İŞTİMASI YAPALIM Bİ GARDAŞLARDAN KİMLER VAR.
Çarş. Tem. 06, 2016 10:29 am tarafından korasoglu

» 14-mart-2015
C.tesi Mart 14, 2015 8:32 am tarafından BORAN38

» KARE-DİKDÖRTGEN OYMALAR ve ÇÖZÜM UYĞULAMALARI
Ptsi Eyl. 29, 2014 5:08 am tarafından kılıç3838

» sümbül...
Salı Eyl. 02, 2014 12:36 pm tarafından Battal Ebrail

» taşın üçgen şeklinde delinmesi bir define işareti midir?
Çarş. Ara. 18, 2013 8:05 am tarafından 56476364528

» deneme
C.tesi Kas. 23, 2013 7:54 pm tarafından CANTAR

» buldugumuz bir taş
Ptsi Eyl. 09, 2013 3:54 am tarafından cansu

» Eski rum evleri ve definesi
Ptsi Eyl. 09, 2013 3:46 am tarafından cansu

» kaya işaretler
Cuma Eyl. 06, 2013 10:30 am tarafından kurt ini

» taştan daire ve dörtgen
C.tesi Haz. 29, 2013 12:38 am tarafından yousef

Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 114 kişi Cuma Nis. 24, 2015 10:17 am tarihinde online oldu.
RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

ücgen

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 ücgen Bir Paz Ekim 03, 2010 10:55 am

mavi_genc

2 Geri: ücgen Bir Paz Ekim 03, 2010 11:39 am

novanda

BİR ŞEYLER SORUCAM KARDEŞ OYUĞUN DERİNLİĞİ NEKADAR İŞARET TEPE GİBİ BİRYERDEMİ YOKSA BİR AĞAÇ ALTIMI OYUĞUN ÇAPI NE KADAR VE ÇEVRENDE BİR KUYU VARMI BİRDE ELİNDE ÇEVRE FOTOSU VARMI

3 Geri: ücgen Bir Ptsi Ekim 04, 2010 4:49 am

Misafir

Misafir
toprak altı taş örgülü mezar olasılığı çok
oymanın 20m çevresini boşluk etüdüyle araştırın

4 Geri: ücgen Bir Salı Ekim 05, 2010 10:46 am

mavi_genc

arkadaşım bu boyalıca köyünün ballı kaya bunu altında yani elli metre altınta papaz resmi var kbartma ama zamanla kırmışlar resim belli değil ama hac işaretleri belli 7 tane ve birde yerin altına doğru bir mağra var yakın zamanda cevre fotosunu yoluyorum tşk yorum icin

5 Geri: ücgen Bir Salı Ekim 05, 2010 11:25 am

novanda

ADINA ÇOK SEVİNDİM

6 Geri: ücgen Bir Salı Ekim 05, 2010 11:42 am

novanda

EŞKİYA BELGELERİNDE BİR ZEYTİN AĞACI ALTINDA Kİ MEKTUPTAN ( Bu değirmenin yanında hariç bir yerde güvercin ağzında bir mektup var. Bir zeytin ağacının dibinde taşta güvercin resmi var. Bu mektupla bütün hazineler bulunur. Mektubun içinde harita var) BAHSEDER AMA KİMSE TAŞA BAKMAZ BEN ONUN BİR HARİTA OLDUĞU KANISINDAYDIM 4 YUVARLAĞI KUYU ZANNETTİM ÜÇGEN İŞARETİNİDE BİR TEPE OYÜZDEN SORDUM UMARIM İLK SEN BULURSUN KARDEŞİM

7 Geri: ücgen Bir Paz Kas. 07, 2010 10:09 am

envidor

kardeş oymaya sözum yok fakat o üçgen dedıgın uçgen degıl çunku kayanın yapısında kırılma ve catlama oldugundan başka şekıllerde cıkabılır
oyma içinde şunu dıyebılırım
eger oymadan kanal ınıyorsa toprakla bırleştıgı yerde ınceleme yap
kanal yoksa murc izine bak varsa murc ızı oymayla arasını ölç sm 1adm olarak gıt
murç ta yoksa oymanın meyılıne göre hareket edersın

8 Geri: ücgen Bir Paz Kas. 07, 2010 10:15 am

CANTAR

mavi_genç arkadaşımız o kayanın yapısı ham mermere benziyor ve üzerinde çok şeyler işlenmiş bu fotoğraftaki kayayı biraz uzaktan fotoğrafla sana zahmet birde üzerine çık ve sağının solunun önünün ardının fotograflarınıda çekerek bizlerle paylaş herhalde daha fazla yorum alacağını sana faydalı olabileceğimizi düşünüyorum.
saygılarımla

Paramız Artmadı Senin 1 Paran,Benimde hala 1 Param Var.
Bende 1 Bilgi Vardı.
Sendede 1 Bilgi Bilgileri Değiştirdik.
Bak Şimdi Seninde 2 bilgin.
Benimde 2 bilgim oldu...

---***İŞTE BİZ BUNA PAYLAŞIM DİYORUZ***---

(HAYATA DAİR CEVAPLARI TAM ÖĞRENMİŞTİK Kİ SORULARI YENİ SORULARLA DEĞİŞTİRDİLER)...
http://gizlihazineler.turkforumpro.com

9 Geri: ücgen Bir Perş. Kas. 11, 2010 9:04 pm

Moon Shield

Üçgen hmm, eşkiya belgeleri ilginç.. Konuyu takip edeceğim.. Yorumları ve yeri merak ettim.. Novanda, eşkiya belgerine fazla inanmamanı tavsiye ederim ama düşünüş biçimini çok beğendim.. İnsanlar sakladıkları şeyleri farklı düşüncelerle saklar, farklılıklar işler, farklılıklarla bulmak ister.. Farklı düşünebilen bir adım önde olur..

10 Geri: ücgen Bir Perş. Kas. 11, 2010 9:11 pm

Moon Shield

Resmi yeni gördüm.. Çevre fotosu ekle, varsa yakınlarında su kaynağına bak, Kuyu falan gibi.. Su kaynağı olan herşey olabilir..Al eline bi pusula kardeş, güney mevzilerini güney batı mevzilerini, güneydoğu mevzilerini bi 100 - 150 metreye araştır..

11 Geri: ücgen Bir C.tesi Kas. 13, 2010 9:43 am

novanda

eşkiya belgelerindeki şelale 5 arşından dökülür der fakat şarlak için diğer belgede elimizle yaptık der elleriyle yapılan yer aslında bir siper di şarlak yani suyun dökülüp biriktirdiği yer siper arkası kaya idi ortasında demir çakılı der demirde var sinekli mağarada ayran pınarı da haritalar mermere çizilmiş tir ve hepsi ters kapatılmıştır herşeyi buldum yada bulduğuma inanıyorum

12 Geri: ücgen Bir Salı Şub. 08, 2011 8:56 pm

Moon Shield

Yer, Sakarya Kocaeli civarı olması lazım.. Doğrumu? Bulduysan çok sevindim, araştımalarını dahada derinleştirebilirsin.. Ayrıyeten taşı ıslatıpta bi resmini çekersen işaretler daha görünür bir hal alır..

13 SELAM Bir Salı Şub. 08, 2011 10:46 pm

novanda

Moon Shield demiş ki:Yer, Sakarya Kocaeli civarı olması lazım.. Doğrumu? Bulduysan çok sevindim, araştımalarını dahada derinleştirebilirsin.. Ayrıyeten taşı ıslatıpta bi resmini çekersen işaretler daha görünür bir hal alır..
SELAM
USTAM eşkiya konusunu formda aranılan bölgeler diye açtım sizden ricam o bölümde yazdığım bütün mesajları bir okuyun bir bakın
çünkü gördüklerimle yazılanlar efsaneye karışanlar birbirine girmiş bir halde sizden ricam bir bakmanız en önemlisi sazlı göl konusu diğerleri ispat niteliğinde
SAYGILARIMLA

14 Geri: ücgen Bir Cuma Şub. 25, 2011 5:05 am

guler

merhaba arkadaşlar.moon shield nasılsın nezamandır konuşamadık..bir ara konuşmak isterim.yoruma gelince evet ben bu taşın arkasını merak ettim.bence bu iş eşkiya işi bu bir harita oldugunu sanıyorum.cünkü taş cok farklı etrafı cok iyi incelemek lazım resimleri olsa daha net konuşurduk.birde kırmadan bu taşı ters cevirme şansın varsa birde öyle bir resim cek.biraz uzaktan cekersen daha net olur.

15 Geri: ücgen Bir Cuma Şub. 25, 2011 11:41 pm

Moon Shield

Çok iyi olur usta.. akşamları giremiyorum şu sıralarda ama hallederim yakın zamanda.. Akşamları da aranıza gelmek istiyorum açıkçası.. .)

16 Geri: ücgen Bugün 8:47 am

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]