GİZLİHAZİNELER DEFİNECİLER AKADEMİSİ
Arama
 
 

Sonuç :
 


Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Koltuk Taşı
Cuma Eyl. 01, 2017 11:19 pm tarafından horosanlı

» Scorpion gpr
Ptsi Ağus. 28, 2017 8:17 am tarafından ramses28

» 2013 -OCAK AYI İŞTİMASI YAPALIM Bİ GARDAŞLARDAN KİMLER VAR.
Çarş. Tem. 06, 2016 10:29 am tarafından korasoglu

» 14-mart-2015
C.tesi Mart 14, 2015 8:32 am tarafından BORAN38

» KARE-DİKDÖRTGEN OYMALAR ve ÇÖZÜM UYĞULAMALARI
Ptsi Eyl. 29, 2014 5:08 am tarafından kılıç3838

» sümbül...
Salı Eyl. 02, 2014 12:36 pm tarafından Battal Ebrail

» taşın üçgen şeklinde delinmesi bir define işareti midir?
Çarş. Ara. 18, 2013 8:05 am tarafından 56476364528

» deneme
C.tesi Kas. 23, 2013 7:54 pm tarafından CANTAR

» buldugumuz bir taş
Ptsi Eyl. 09, 2013 3:54 am tarafından cansu

» Eski rum evleri ve definesi
Ptsi Eyl. 09, 2013 3:46 am tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi C.tesi Tem. 29, 2017 8:28 am tarihinde online oldu.
RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Define Musallatı ve Definedeki Tılsımı Çözmek

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

CANTAR

avatarDefine Musallatı ve Definedeki Tılsımı Çözmek

Bilindiği gibi, insanların var oluşundan beri inançlar olmuş ve olmaya
da devam edecektir.
Definede her zaman duyuyoruz cin musallatı tılsım
diye musallat olma, üç şekilde olur:
1. Cinlerin kendiliğinden sahiplenmesi
2. Cinlerin bekçi olarak bırakılması
3. Meleklerin bekçi olarak beklemesi
Cinlerin kendiliğinden sahiplenmesi
Bildiğimiz gibi, her maddenin bir enerjisi alanı var.
Gömülerin de
toprak altında yaydığı enerji alanı var.
Cinler, bu enerjiden vitamin
gibi yararlanırlar.
Yâni aile olarak ne kadar enerjiye sahipse, o kadar
hızlı hareket eder, o kadar zengin olurlar.
İnsanların zenginliği gibi,
cinlerin kendiliğinden sahiplendiği hazinelerde genel düşünce,
böyledir.
“Bu sahiplenilen hazineyi yine başka bir cin ailesi
sahiplenemez mi?” diye aklımıza gelebilir.İster insan, ister cin
soyundan bunlar alınmak istendiğinde savaşta galip gelen kazanır. Cin
ailesi, az ise sayıca daha fazla fert ile saldırıp alınabilir. Fakat bu
savaş, çok tehlikelidir ; tıpkı insanlarda olduğu gibi, kin duygusu
cinlerde insanlardan daha fazla gelişmiştir. Siz ,on kişi; bir kişinin
elinden zorbalıkla aldığınız malı, .malı alınan, sizi teker teker
yakalayıp hesap sorma eyleminde bulunuyorsa, cinler için de aynı şey
geçerlidir. Zorbalıkla alınan hiçbir para, hayır getirmez.

CİN-DEFİNE İLİŞKİSİ
Definecilik yapanlar eğer “Cin’’ faktörüne inanıyor ve tedbir yoluna gidiyorlarsa; onları üç safhada problemler bekliyor demektir:
1-Kazı öncesi
2-Kazı esnasında
3-Emanetin alınması ve sonrasında
Arayıcılar başlıca bu üç noktada sıkıntı yaşamaktadırlar. Çoğu kişide başarı yada başarısızlığını bu alanda yaptığı çalışmaya bağlamaktadır. Esasen bu konudaki sıkıntının asil kaynağı, definecinin yeterli bilgiye sahip olmamasıdır.
Peki; ardı ardına üç noktada yaşana bu sıkıntıların kaynağı ve mahiyeti nedir?
CİNLERİN DEFİNEYİ KORUMASI:
Anlaşılacağı üzere cinlerle insanlar arasında bazen direkt, bazen endirekt(dolaylı)bir bağlantı olduğuna dinsel açıdan bir inanç taşınmaktadır. Bu gerçek, çok uzun çağlardan beri insanoğlunun gündeminde bulunduğu için ,her devrin insanı az veya çok cinle uğraşanlarla temas kurmaktan uzak kalamamıştır.Bunda inançların olduğu kadar içinde yaşanan toplumların kültürel etkisi de büyüktür.
Banka ve koruma sistemlerinin hiç bulunmadığı çok eski çağlarda saklanacak parası veya eşyası olan insanlar, onu en iyi saklama yeri olarak ya gizemli yerlerdeki kayalar, ormanlık alanlar ya da işaretlerle yeri belirlenebilecek arazi parçalarını seçmişlerdir. Yaşadığı dönemde de gizliliğe riayet ederek kimselere görünmeden ve özelikle konuşmadan parsını gömen insanoğlu, ayrı bir tedbire daha başvurmuştur. Bu da o günkü bilgiler ve uygulamalar doğrultusunda parasını tılsımla, büyüyle‘alınmaz-bulunmaz’ hale getirmektir.
Töreleri, inançları ve adetleri ne olursa olsun bu insanlar büyük ekseriyetle paralarını cin aleminden oluşan muhafızlara teslim etme geleneğini sürdürmüşlerdir.
Koruma sahiplenme olayı üç şekilde gerçekleşmektedir.
DEFİNENİN KORUNMASI
TILSIM UYGULAMASI
SONRADAN SAHİPLENME
SAHİPSİZ GÖMÜLER
Şimdi bunları kısaca açıklayalım. Ancak bu açıklamalara geçmeden önce yine belirtelim ki, yukarıdaki sınıflandırma ve buna bağlı açıklamalarımız, herhangi bir şekilde pozitif bilim tabanına oturmayan, bununla beraber İslam inancı açısından da herhangi bir ilim dalı içinde şekillenmeyen tespitlerdir. Konumuza kaynak olan hususlar ise tamamen folklorik ve anonim ifadelerdir.
1-TILSIM UYGULAMASI
Yukarıda da işaret ettiğimiz gibi, banka benzeri bir koruma yolunun olmadığı eski çağlarda, kendimizi o devrin insanı yerine koyarsak; gömme dediğimiz işlemin haklılığını da görmüş oluruz. Eski çağ insanı elindeki para ve mal varlığını gömerken iki hususu ön plana çıkarıyordu.
-Ben saklarken başkası görmesin, başkası almasın,
-Sakladığım yeri bulmam için işaret, iz koymam lazım.
Konumuz olması nedeniyle birinci şıkkı biraz açalım.
Çok tabii olarak saklanacak(gömülecek) mal ve para varlığı kıymet ifade ettiği içindir ki kimseler tarafından bilinmemesi gerekir.
Bunun için eski çağ insanı parasını gömerken ıssız, sessiz ve gözden uzak bir mahalli seçecektir. Bu nedenle de kimsenin olmadığı bir anı, büyük bir ihtimalle de gece vakitlerini seçecektir. Bu; kendi mantığı açısından haklı ve doğru bir yoldur. Burada bizi ilgilendiren husus; malın korunmasına yönelik alınacak tedbir konusudur. Sakladığı malın başında 24 saat bekçilik yapamayacak olan eski çağ insanı, görünmeyen alemdeki muhafızların yardımına başvuracaktır.
Bu; “Cinlerin bekçiliği”nden başka bir şey değildir.
Gömücü kendisi biliyorsa, bildiği metotlarla bu işi yapar. Değilse yaşadığı dönemin bu işte uzmanı olan cinci, büyücü vasıflı bir kişinin yardımıyla sakladığı paranın başına cinleri koruyucu olarak görevlendirir.
Bunların sayısı kullanılan tılsımın cinsine göre bir veya birden çok fazla olabilir. Bu; definenin büyüklüğü ve önemi ile de yakından ilgilidir.
Yaratılışı itibariyle belirli dua ve kelimelerin çok sayıda tekrarı ile temas kurulan cin taifesi, bu bekçiliği rahatlıkla yapabilmektedir. Bunun süresi asırlarca dahi sürebilir. Burada bir başka inanış da şudur; Cinler, yaşamları için ihtiyaç duydukları enerjiyi diğer yollarla birlikte altının radyasyonundan temin etmektedirler. Bu da cinlerin muhafızlık yaparken mutluluk duyacakları ayrı bir husustur.
Burada asıl olan gömü üzerine manevi işlem yapan kişilerin dinli ya da dinsiz olmaları değil, cinlerle temas kurma bilgisine ve onları kullanabilme dirayetine sahip bulunmalarıdır. Geçmişte bu işi yapanlar Yahudi, Süryani, Hristiyan ve Mecusi her inanıştan insanlar olabilirler. Hatta ateistler de bu işi yapabilirler.
Bu hiç fark etmemektedir. Bu işi yapan insanlar“Azaim” dediğimiz ilim dalıyla uğraşıp cinleri hizmetlerinde kullanabilen insanlardır.
Emir altına alınan ve bizim “Hüddam” dediğimiz bu varlıklar, artık aldıkları emir doğrultusunda ve sahiplerinin üzerine çıkabilecek bir güç olmadıkça, bekçiliğini yaptıkları emaneti bir başkasına kesinlikle vermezler, veremezler.
Ölümleri ve sakatlanmaları pahasına da olsa bu değişmeyecektir.
Bu durumu böyle belirttikten sonra, yapılan büyü ve tılsım işleminin mahiyeti, yöntemleri yapanları hakkında açıklamaya geçelim;

a-Kilise paralarına yapılan tılsımlar. Genelde kiliselere devam edenlerin ayin sonrasında, çıkış esnasında kilise için yardım mahiyetinde bıraktıklarıyla, derebeylerin ya da diğer idarecilerin pay olarak papazlara gönderdikleri paralar için yapılan büyüdür.
Bunlara kahinlerin yaptıkları dinsel içerikli diğer büyüleri de katabiliriz.
Bu paralar çok büyük ihtimalle kilise ayin salonunun alt kısmında bulunan papaz odasında saklanırdı.
Birde idareci konum yüklenmiş olan papazların –ki bu papazlar çok varlıklı kişiler olurdu-mezarları yakınına gömülen paralar için yapılan büyülerdir.
Daha ziyade geç Roma vb. Bizans dönemleriyle, ermeni yaşantısı olan bölgelerde bu durum sıkça görülür.
İşte bu türden olan para, ziynet eşyası gibi gömülere papazların ve kahinlerin en kuvvetli biçimde uyguladıkları “papaz büyüsü ” ya da “kara büyü” denilen yöntem uygulanırdı.
Tılsımları büyü yöntemleri bugün artık bilinen bu işlerin yapıldığı yerler, kazı esnasında çok zaman problem çıkarır. Buralarda kazı ile beraber yılan, zenci adam, köpek vb. canlı mahlukat çalışanların karşısına çıkabilir.

b-Devlet paralarına yapılan tılsımlar: Devlet idarecilerinin yada önde gelen toplum liderlerinin çoğu kez devlete ait yada savaş ganimeti olan paralara yapılan tılsımlardır. Mahzen, mağara veya kayalık korunakların benzeri yerlere sakladıktan sonra, çalıştırdıkları insanları öldürerek tılsım yapılır. Tılsımın çözümü bu tür yerlerde insan kanı istemektedir. Zira gizliliği sürdürmek üzere insan kanıyla “bağlılık” sağlanmıştır. Böyle yerlerden para alan insanların çok kısa zaman içinde bela ve musibetlere maruz kaldıklarını, ardından ölüm haberlerini bu işle uğraşanlar sıkça duyarlar.

c-Kişisel define tılsımları: Gayrı Müslim din adamlarının define üzerine cin çağırarak onları paraya bekçi yapmalarıdır. Burada daha ziyade; papaz büyüsü, karanlık büyü, kan büyüsü, hayvan(yılan, kurt, ejderha vb.) büyüsü, ifrit tılsımı, utarit büyüsü gibi pek çok uygulamalar yapılır.
Bunların her birinde çok sayıda cin muhafız bulunmaktadır. Bu sayı 7 ile 21 arasında olabileceği gibi bir ordu halinde de olabilir. Cinler padişahının koruması altında da olabilir.
O takdirde değil defineyi almak, yanına sokulmak dahi riskli olabilir.
Ancak bağı yapan insanların metodunu bilen insanların, aynı güç ve dirayetinin olması şartıyla bu tür tılsımlar çözülebilir.
Definecilerin zaman zaman tılsım çözdürmek için yanlarında götürdükler “hoca” denilen bazı kişilerin çarpılma sebebi de budur.
Olur olmaz birkaç dua öğrenenin yapacağı iş olmadığını bilmek gerekir.
İşin ağırlığını bakımda gören kişiler ise bu tür yerlere gitmekte ayak diretirler.

Bu tür büyüler mezarda yatanlara ve bırakılan armağanlara uygulanır.

Cinlerin Bekçi Olarak Bırakılması
inanışlardan biri de, Hz. İsa’nın çarmıha gerilip öldürüldüğü yerden
bir ağaç çıkar. Bu ağacın salgıladığı zamk, ağacın ağladığını simgeler.
Bu, tütsü olarak yakıldığında, cinler, çıkarılan kokuyu çok seviyorlar.
Nerede yanıyorsa bölge olarak hepsi oraya toplanırlar. Bunlar hazır
olunca, defineyi gömerken cinleri musallat edecek kişi devreye girer.
Gömülen bu hazinenin korunmasını ister. Cinler, ne zamana kadar
sorusuna, devreye giren kişi, saat, tarih, zaman belirtmez. Şifreyi
söyler; yani örneğin “Felçli biri gelecek ya da 7 kişi gelecek, şunları
yapacak, ya da şunlar oluncaya kadar.” der. Daha sonra oradan ayrılır.
O denilen gerçekleşmediği müddetçe, o para oradan alınamaz. Hiç mi
alınamaz, tekrar aynı ayin gerçekleştirilir. İşin ehli, tütsüyü yakar,
şifreyi öğrenir ve yapar.
Meleklerin Koruduğu Mallar:
Para, bir Müslüman tarafından gömülmüşse; bunları melekler korur.
Kutsal emanetleri de öyle. Eğer gömüde haram varsa, bunları da Müslüman
cinler korur. Bu parayı gömen insanın soyundan birisi, bu tılsımı
bozmaktadır; fakat, o soydan bir insan, ayakta ve sağ ise, bir başkası
bunu alamaz
Tılsım yapılarak gömülenler var, bilgileri nelerdir?
Tılsımları, yalnız o tılsımı bekleyen cin, Müslüman ise sizin
okuduğunuz Kuran-ı Kerim’e saygı duyar. Hıristiyan ise, okunan İncil’e
saygı duyar size izin verir. Eğer bunlar zıt ise; siz Müslüman, o
Hıristiyan ise, hiç bir şekilde o defineyi alamazsınız. Peki gizli
ilimler ve havas kitaplarının faydası olmaz mı? Buradaki bilgiler,
sadece Müslüman cinler içindir. Gayri Müslim bir cine okunduğunda etki
etmez. Eğer etseydi, bütün cinler Müslüman olurdu. Bunlarla anlaşıp
irtibat kuran insanların pazarlıkla anlaşabilme yöntemleridir ya da
onların dinini öğrenip zoraki alınmasıdır. Defineyi bekleyen cinler
Müslümansa, önce abdest almak, 7 ayrı kağıda Ayet-el Kürsi’yi yazıp bu
kağıtları tespit edilen noktaya yerleştirmek için işin ehli kimseler
gerekir. Bu işlemler yapıldıktan sonra, işin ehli, 7 tur definenin
olduğu bölgeye daire çizerek bir kapı bırakır. Çalışma esnasında
kimsenin konuşmaması gerektiğini telkin eder. 21 Nas, 7 Ayet-el Kürsi,
3 İhlas ve 1 Fatiha okunur
Hıristiyan cinlerin sahip olduğu tespit edilirse, İncil’den ayetler ve
papazların ayin esnasında yaktığı tütsü yakılarak çıkartılabilir. Papaz
ve İncil yok ise, kazan kişiler ..??( ..sırra vakıf olmak gerek.. )
yıkanır. Para, büyü ile koyulduysa cimentu buhur tütsüsü yakılır. Eğer
para, dinsizler tarafından konmuş ise, tek yöntem savaşmaktır. Oradaki
cinlerin sayısını öğrenip üç-dört kat cine sahip hoca ile
çalışılmalıdır. Yahudi ve diğer dinlere tâbi olan cinler için,
Hıristiyanlık’ta yapılan işlemin aynısı uygulanır
Cin padişahları ve ya askerleri tarafından korunan hazineler ise,
hiçbir zaman çıkartılamaz. O paraların, Mehdi resûlün yeryüzüne
ininceye kadar korunacağına söz verilmiştir. O bölgede kazı yapanların
hayatı, tehlikededir ..
Kazıda duyulan sesler ve görüntüler
Kazıda, kazan kişiler neyden korkuyorsa, gördüğü cisim ona göre
değişir. Örneğin; insan, yılandan korkuyorsa yılan, akrepten korkuyorsa
akrep. İki kişinin de korkuları farklı ise; aynı cisim, korktukları
şekle bürünür. Burasının büyülü olduğunu işaret eder. Görünen cismi
orada kesmek gerek
Neden görüntü ya da ses yollarlar?
Cinler, orada beklemekten sıkılmıştır. Size şifre veriyordur. Altı-yedi
metrede kurbağa yılan vs çıkabilir. Bu çıkan hayvanı altına
dönüştürürseniz, büyük parayı çıkartabilirsiniz. Çıkan cisimler, en
fazla 40 gün içinde altına dönüştürülmelidir. Dönüştürülemez ise, ilk
çıktığı yere geri döner. Eğer hızla kaçan varlıklara dönüşmüşse (sinek,
arı vs) bu varlıkları hemen öldürürseniz hemen altına dönüşür. Kaçanlar
ise, o parayı gömen insanın soyundan olan eve gider. Eğer 7 gün içinde
buhur ve ayin yapılmazsa bir daha alınamaz.
Eğer o parayı gömen kişinin soyunun evi, yedi günden daha fazla
ulaşabileceği bir yerdeyse, tütsü ve diğer işlemleri yapmakla onları
geri getiremezsiniz. 24 saatte içinde yapmak daha iyidir.
Unutulmamalıdır ki cinler, insan zekasının ancak ′una sahiptirler.
İnsanlar düşündükleri zaman, beyinlerindeki enerji, dışarıya renkli
ışıklar olarak yansır. Bunu bazı hayvanlar ve cinler görür. İnsanları
yönlendirmesi ise bu zamanda olur. Bu âna da gaflet ânı denir. Örneğin,
sabah evden markete ekmek almaya gittiniz. Daha sonra, marketi
geçtiğinizi fark ediyorsunuz ve ekmek alacağınız aklınıza geliyor.
İşte bu an, gaflet ânıdır. Bu ânda, insanları yönlendirirler. İnsandan
üstün oldukları güç, sadece budur.
Cinleri uzaklaştırmak ve bölgedeki büyüyü bozma için tertipler
1. Kazılacak yere 6 köşeli yıldız çizmek ve ortasını kazılınca büyüğünün ve cinleri kayboldukları biliniyor
2. 7 adet yeşil sedir, iki taş arasında dövülür. 2 litre suya konup
üzerine 7 Ayet-el Kürsi, Kâfirûn, İhlas, Felak ve Nas sûreleri okunur
ve bölgeye serpilir.
3. Yunus Sûresi 81-82, Ta’ha Sûresi 69, Araf 118-122 ayetleri bir tabak suya okunur ve bölgeye serpilirse büyü bozulur
4. 21 Yasin Sûresi’ni bölgede okumak
5. Başka bir çözüm: Fatiha, Ayet-el Kürsi, İhlas, Felak ve Nas sürelerini 70 kere o bölgede okumak.
6. Başka bir çözüm: Defne yaprağı’nın tütsü olarak yakılması ve 7 İhlas okunması
7. Başka bir çözüm: Beyyine Sûresi’nin, bir tabağa okunup bölgeye serpilmesi
8. Başka bir çözüm: 33 defa Fatiha Sûresi okunur.
9. En zor olan tılsımlar, büyü ve cinleri temizlemek için 789 kere
Besmele, 70 Fatiha, 41 Yasin, 2200 kere Felak ve Nas, 41 kere Cin
Sûresi, 1 kere Fetih Sûresi, 1 kere Ta’ha


Çevirme define olması muhtemel alanların dualarla cizgi cizilerek yapılan işlemdir.
Cin alemiyle ilişki kurabilen ve ne yaptıgını ve yapacagını çok iyi bilen kişiler tarafindan yapılır.Çevirmenin ( dairenin ) büyüklügü calısacak kişilerin sayısı veya iş makinası calısacaksa o nispette yapılır.
Burada esas olan çevirmenin (daire alanının ) büyüklügü ve küçüklügü deyildir.Esas olan çevirme yapılırken ve çalışılırken dikkat edilecek hususlar ve nasıl davranılacagıdır.

ÇEVİRME NASIL YAPILIR.

Kazı yapılacak alan belirlendikten sonra çevirmenin yapılacagı alan bir kürek vb aletle temizlenir ve cizgi gececek yerin belirlenmesi yapılır.
Çevirmeyi yapacak olan (çevirici ) temizlenmiş olan cizgi yerini kıble yönünden kapı bırakacak şekilde kendine bir nokta seçer ve temizlenmiş cizgi yerini sagına alır.o noktaya saplıyacagı ( temizlenmiş nar,gül veya siyah kemik saplı bıcagı ) sapladıgı andan itibaren toprakla temasını kesmeden daireyi cizmeye baslar.Ve bu çizim esnasında 7 AYETÜ-L KÜRSİ Okuyarak kıble yönünde calısma esnasında gırıs cıkısları saglayacak kapıyı boşlugunu bırakacak şekılde gelir ve elindekini orada topraga saplar.( oraya kadar 7 ayetü-l kürsi okunup bitmiş olmalıdır. ) ve ayetü-l kürsi,yi bir kez daha okur ve hemen içeride bulunan cinlere dışarı cıkmaları için davet eder. onlar cıktıktan sonra BİSMİLLAHİ ALLAH-Ü EKBER diyerek topraga sapladıgı ( siyah kemık saplı bıcak nar veya gül cubugu bu iş için bunlardan bırı kullanılır ) yerle temesını kesmeden ilk başladıgı noktaya getırerek oraya saplar ve orada bırakır.
Çevirmeyi yapan kişi cinlerin muhtemel taruzlarından korunmak için Sad süresi:41, Mü-minun süresi: 97/98, Saffat süresi: 7 ayetler okunur.
Bu esnada yerlerınden alınıp cıkarılan cinlerin uzak bir noktaya gönderılmeleri gereklidir.
Bunda amac kazı esnasındaki calısmaları izlememeleri ve cember dısındakılere zarar vermelerini önlemektir.
Bunun içinde cıplak gözun göremiyecegi bir mezarlıga gitmeleri telkin edilir ve orada ölülerimize dua okumaları ve orada sukünet içinde olmaları söylenir.
Bu esnadada cember içinde ve dısında 3 ADET YASİN okunan 3 YASİN'i şerif biri semaya,biri yere,biride kazılacak olan alanın üzerine okunur ve BÖYLECE CEVİRME İŞLEMİ BİTMİŞ OLUR.
Daire içinde kesinlikle dünya kelamı konuşulmaz, sigara içilmez, çirkin hareketlerde bulunulmaz. Fakat bir ihtiyaç olur veya konusmak icab eder o zamanda kıble tarafında olusturulan ve acık bırakılan kapıdan ALLAH'IN ADIYLA GİRİLİP ÇIKILIR. ( EUZÜ BESMELE ) .

Bir başka uygulamada da
Sirke ve tuzu alınır nokta olarak aldığın yere daire şeklinde
serpelenir bunu yaparkende 7 şer defa Ayetel kürsü, Felak ve Nas
Sureleri okunur,çalışırken işlem yapılırken hiç bir şekilde
konuşma olmayacak yani konuşulmuyacak ,içinizden dünya nimetleri ile ilgili hiç bir hırs veya plan proje adına birşey
geçirmeyin.
Birde kendi şahsi fikrim eğer yer müsaitse gündüz yapmaya çalışın.Çünkü yatsı namazı saati sonrası sabah namazı zamanına kadar oradan para almanız çok zor olur.

Yasal veya resmi yoldan yapalım ama buna uymayan illaki olacaktır.
Gece veya gunduz kazı esnasında uc harflilerle uğraşmak istemiyorsanız oruclu ve abdestli gidin ve kesinlikle küfürlü konusmayın.
Çevirme yapacak hocalara da inanmayın.
Yanınızda kuran ı kerim bulundurun yeter.
Farzedin emaneti buldunuz ve o emaneti almak icin kac kisiyseniz adam basi herkes cebinden demir para atsin emanetin ustune ve ben bu emanete ortagım sozunu soylesın ve en sonunda sizin attigınız paralar orda kalsın sakın kendi attıgınız parayı almayın.uc harflıler o mekanı beklemeye devam ederler.
Belli bir muddet sonra o bolgeyi terk ederler.mali ve parayı tek olarak 1.3.5.7 yani bolusurken tek olsun ortaklarınız.
İnsallah bulursunuz ve hayırlı olur..En son CANTAR tarafından Çarş. Ocak 19, 2011 8:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

http://gizlihazineler.turkforumpro.com

CANTAR

avatar


ALINTIDIR....

Tılsımı çözmesi oraya tılsım bağlamasında daha zor olduğunu bütün araştırmacılar belirtmiştir.Bazı arkaşlar tılsım işine inanamyabilirler.
Gösterilebilcek en büyük kayna Kur'an ı Kerimdir.
Allah büyüyü ve tılsımı yasaklamıştır.Buda bize büyü ve tılsımın var olduğunu göstermiştir.
///Bir işarete bakarken oturduğum tenekeye birisi vurdu.
Hemen kalktım ayağa ve arkadaşlarımı çağırdım.
Yanımıza bir tane yavru köpek geldi.Tenekenin dibine uzandı.Köpeği uyandırmak için elimdeki kötekle ittim ama yavru köpek ölmüştü.Durumu anlayınca hemen uzaklaşmak istedik.Dua da okuyoduk.Giderken arkama baktım tenekenin yanındaki ölü yavru köpek yerinde yoktu...

Yani bu tür olaylar define ile uğraşan herkezin başına gelebilir.Biz o on oradan uzaklaşmamız gerektiğini anladık vede uzaklaştık.Korumasız bir şekilde kesinlikle üstelemeyin..


tılsımlı yerlerden uzak durmak gerekir diye dusunuyorum bende.tabiki iyi bir hoca cozum olabiliyor.bi keresinde hoca ile bir kazıya gittik hoca kazacagımız yerin etrafını daire biciminde iple cevirdi içinde okumaya basladı bizde kazmaya basladık dairenin dısına tas yağmaya basladı biz yine kazdık amaca ulasmak uzereydik kupu gorduk almak için cabalarken toprak arkadasın uzerine coktu onu zor kurtardık ve birdaha bulasmadık oraya.yani okumakta iyi bir hocada bi yere kadar.önemli olan saglık kardesim.mese kulu en guzelıdır kalburla ele aksam ezanından önce eleyeceksın sabah ezanından sonra bakacaksın arabada yatmana gerek yok gıt evınde uyu iyi bak ne izi var dıye iz yoksa sabah fılan calısa bılınır __________________


valla bende oyle dusunuyorum ya olmuyosa cok zorlamaya gerek bundada vardır bı hayır valla ıkı keze gozumu karattım aynı senın deıdıgın gıbı abdestı aldım gıttım ama ıkısındede cıktı hatta arkadas yılanı oldurecektı dedım bosver dunyanın sonu deıl dokunma dedım yanı korktum acıkcası hayırlısı olsun ama ben bı kere daha gıtcem bakalım hayırlısı bı terslık olursa donerız gerı
daha once donduk zaten

bizde bir kayada işaretler bulduk nal işaretleri küçük nasl işareti 6-7 tanede çivi vardı..Tırpanla budamaya başladık kayanın önünü ilk vuruşta bileğim gibi yılan büzülmüş yatıyor soluğu evde aldık..

Ama merak içindeyim baalım ne olcak..

aksam ezanından hemen önce agac kulunu kovaya doldur git elekle ele bakalım kama vurulan yere sabah ezanı okunsun gecsın bak bakalım külün üzerinde ne sekıllerı cıkmıs benım tecrubelerım oluyor yok işe yaramaz geri kafalısın ınanma deselerde inanmayan ınamaz inanan ınanır definecelıkte bazı seylerı unutmadan harakt etmeli mesela tılsımı kolay gelsınhocam ınanmayacak gıbı deıl hocam 4 gece gıttık basına kazmayı vuruyoruz daha 3 kere vurmuyoz ınanmazsın yılan cıkıyo korkuyoz gerı donuyoz bı denıyelım bakalım herseyde vardır bı hayır pekı bunun neden yapıyoruz yanı yılan hareket edıyomu dıye kontrol edıyosunuz yanı ne mantıgı var?


tılsım sadece o kısının ırkına aıt olan kişilere görunmez tılsım varsa kesın bos degıldır dusuncsındeyım ama bu işler nasıp meselesı bas gelemeyecek durumda olursanız bırakın canınızdan kıymetlı degıl yer elimde belegelı bılmem nelı adamın kım oldugunu parasının adetıne derınlıgıne kadar bıldıgımız halde yerını buldugum halde alamadık canımdan önemlı degıl o yuzden bıraktım ugrasmaya deymez böle yerlerle kısmetını baska yede ararsın


arkadaslar yaklasık 3 metre boyunda 4 metre enınde bı kaya var kayanın dıbını kazıyoruz ınanması guc ama daha uc kere vurmuyoruz kol kalınlıgından bıraz daha buyuk bı yılan cıkıyo kayanın dıbınden ne yapmalıyız yada bunun anlamı nedır ? yorumlarınız ıcın sımdıden tskler


hocam sıımdıı ordan geldıım ıınanmııyacaksıınıız ama külün üzerinde bu sekıılde 3 tane yuvarlak var aralarıında yaklasıık 12 cm var herbıırıınde aynıı bu uzunluk yanıı bunu bıı ıınsan yapmııstıır dııye dusunuyosanıız oraya ıınsan uzun suredıır gııtmııyodur hele bııde gece gece hııc sanmııyorum cunku aksam ezanıına yakıın koyduk sabah erken baktıık ve sadece ııkıı kıısııydıık hııcte bıırbıırıımıızden ayrıılmadıık bunun anlamıı nedır ? yada sıımdıı napcaz

Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x600 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın


tılsım öle basite almayın sayın dostlarım çocuk ayağıda çıkar çocuk ağlamasıda duyarsın kafa çıkar sen insan kafası görürsün arkadaşın hayvan kafasını gördüyünü idda eder kedi çıkıveerir vs vs bunlar olağan şeyler hafife almayın


_________________
Bende 1 Para Vardı.
Sendede 1 Para.
Paraları Değiştirdik.
Paramız Artmadı Senin 1 Paran,Benimde hala 1 Param Var.
Bende 1 Bilgi Vardı.
Sendede 1 Bilgi Bilgileri Değiştirdik.
Bak Şimdi Seninde 2 bilgin.
Benimde 2 bilgim oldu...

---***İŞTE BİZ BUNA PAYLAŞIM DİYORUZ***---

(HAYATA DAİR CEVAPLARI TAM ÖĞRENMİŞTİK Kİ SORULARI YENİ SORULARLA DEĞİŞTİRDİLER)...
http://gizlihazineler.turkforumpro.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz