GİZLİHAZİNELER DEFİNECİLER AKADEMİSİ
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Similar topics
    En son konular
    » 2013 -OCAK AYI İŞTİMASI YAPALIM Bİ GARDAŞLARDAN KİMLER VAR.
    Çarş. Tem. 06, 2016 10:29 am tarafından korasoglu

» 14-mart-2015
    C.tesi Mart 14, 2015 8:32 am tarafından BORAN38

» KARE-DİKDÖRTGEN OYMALAR ve ÇÖZÜM UYĞULAMALARI
    Ptsi Eyl. 29, 2014 5:08 am tarafından kılıç3838

» sümbül...
    Salı Eyl. 02, 2014 12:36 pm tarafından Battal Ebrail

» taşın üçgen şeklinde delinmesi bir define işareti midir?
    Çarş. Ara. 18, 2013 8:05 am tarafından 56476364528

» deneme
    C.tesi Kas. 23, 2013 7:54 pm tarafından CANTAR

» buldugumuz bir taş
    Ptsi Eyl. 09, 2013 3:54 am tarafından cansu

» Eski rum evleri ve definesi
    Ptsi Eyl. 09, 2013 3:46 am tarafından cansu

» kaya işaretler
    Cuma Eyl. 06, 2013 10:30 am tarafından kurt ini

» taştan daire ve dörtgen
    C.tesi Haz. 29, 2013 12:38 am tarafından yousef

Kimler hatta?
    Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 114 kişi Cuma Nis. 24, 2015 10:17 am tarihinde online oldu.
    RSS akısı

Yahoo! 
    MSN 
    AOL 
    Netvibes 
    Bloglines 

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

selam

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 selam Bir Perş. Eyl. 02, 2010 11:22 pm

karadağınbozyılanı

ustalar ben bırsey soracam.eskıden gızlıhazıneler dıye bıldıgım sıte neden kapandı?ve en basta bu sıteyı bulayım derken baska bır sıtede eskı forumdan olan kısılerı gordum.yanı anladıgım kadarıyla ıkı ayrı sıteye bolunme olmus.bunun nedenı ne?saygılarımla...

2 a.s Bir Cuma Eyl. 03, 2010 1:24 am

CANTAR

ben açıklıyayım
    gizlihazineler ilk olarak cansadak şahin ve ben cantar 3 kişinin bir araya tesadüfen internet ortamında merhabalaşması sonucu oluşturuldu.
    Forumun idaresi ve yönetimi bende konulardada cansadak arkadaşımız forumun parasal finansmanını da şahin arkadaşımız yapıyordu.
    3 kişi ile çıktığımız bu yolda katılan yeni arkadaşlarımız yeni dostlarımızla katılımcı sayımız 17.000 kişiye ulaştı ve bu ulaşılan rakam bizim arkadaşımız şahin tarafından forumun sitenin benim bilgim dışında satışa çıkarılması sonucu siteyi kapattırdım kimse benim paylaşımlarımı emeklerimi parasal olarak kendi menfaatleri doğrultusunda kullanamaz kullandırmam.
    Bu forumu kapattığımız zaman yine gizli hazinelerden tanıştığımız misafir48 in bana ben bir forum satın aldım arzu ederseniz birlikte gizli hazineleri devam ettiririz dedi ve onunla tekrar gizli hazineler defineciler akademisi olarak yola çıktık.
    Bu ismini lafettiğim kişinin de forumu forumun gücünü kullanarak katılımcı arkadaşlarımıza belki bilmiyerek belki bilerek ama büyük bir ihtimalle bilerek bildiğim 3 arkadaşımızın maddi ve manevi yöndenden zarar görmesine sebeb olduğundan o forumu siteyide bırakarak şimdi burada kendi evimizde kendi yerimizde gerçek dostlarımızla paylaşımlarımıza devam ediyoruz.
    Herhalde artık neden burada olduğumuzu size anlatabilmişimdir.
    sayğılarımla
    cantar

http://gizlihazineler.turkforumpro.com

3 Geri: selam Bir Cuma Eyl. 03, 2010 1:30 am

SİMBAD

insanlar çok nankör be....Cantar usta cok guzel anlatın kendine yakışanı yapmışsın saygılar.....

4 TEŞEKKÜRLER Bir Cuma Eyl. 03, 2010 2:28 am

karadağınbozyılanı

birkez daha beyfendiliğinizi ispatlamış oldunuz.bende eski sitede üyeydim.cabbar4050 diye belkide hatırlarsınız.ama cantar ustam başta olmak üzere birçok yazıyı okumuştum.
    Abartmayayım 3 binin ustunde gonderilen yazıları okumuşumdur.çok sonralardan üye olmuştum.ama cantar usta herşeyin hayırlısı insanlar birşeyler başardıkdan belli seviyeye geldikleri ulaştıkları zaman nedense coğunda bir böbürlenme o amacı fenfi amaçlar uğruna kullanmaya çalışıyorlar.
    büyük bir kayıp bence.
    insanlar herzaman kendine yakışanı yaparlar.bu yazdıklarım nacızane görüşlerim kimseye akıl vermek nasihat vermek haddime bile değil.kimki tanımadığı hayatta birkez bile tanışma ihtinali olmadığı bildihi halde yardımını karşılıksız esirgemiyorsa ALLAH razı olsun.işte gerçekten paylaşım insanlık doğruluk fedakarlıkta budur.bu söylediğime en güzel örnekte cantar ustadır.hepinize saygılarımla...

5 Geri: selam Bir Cuma Eyl. 03, 2010 9:27 am

aydin-28

bizler her zaman dogruların yanında olduk vede olmaya devam edecegiz.
    Zaman zaman içimizde bazen çürük elmalar çıkabilir.
    Onları bir bir ayıklayıp yolumuza devam edecegiz.
    Bir arada olma şansımız yok.
    Şuana kadar birilerinin sitesinde hizmet veriyorduk.
    Artık bundan sonra ustamızın açmiş oldugu bu sitede yola devam edecegiz.
    Bundan sonra inşallah yaşanan bu tatsız olaylar yaşanmaz.
    Yaşanmasınada imkanlarımız ölçüsünde müsaade edilmiyecektir.
    Üye olan ve olacak tüm arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun .

6 Geri: selam Bugün 10:55 pm

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» hayırlı geceler