GİZLİHAZİNELER DEFİNECİLER AKADEMİSİ
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Similar topics
    En son konular
    » 2013 -OCAK AYI İŞTİMASI YAPALIM Bİ GARDAŞLARDAN KİMLER VAR.
    Çarş. Tem. 06, 2016 10:29 am tarafından korasoglu

» 14-mart-2015
    C.tesi Mart 14, 2015 8:32 am tarafından BORAN38

» KARE-DİKDÖRTGEN OYMALAR ve ÇÖZÜM UYĞULAMALARI
    Ptsi Eyl. 29, 2014 5:08 am tarafından kılıç3838

» sümbül...
    Salı Eyl. 02, 2014 12:36 pm tarafından Battal Ebrail

» taşın üçgen şeklinde delinmesi bir define işareti midir?
    Çarş. Ara. 18, 2013 8:05 am tarafından 56476364528

» deneme
    C.tesi Kas. 23, 2013 7:54 pm tarafından CANTAR

» buldugumuz bir taş
    Ptsi Eyl. 09, 2013 3:54 am tarafından cansu

» Eski rum evleri ve definesi
    Ptsi Eyl. 09, 2013 3:46 am tarafından cansu

» kaya işaretler
    Cuma Eyl. 06, 2013 10:30 am tarafından kurt ini

» taştan daire ve dörtgen
    C.tesi Haz. 29, 2013 12:38 am tarafından yousef

Kimler hatta?
    Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 114 kişi Cuma Nis. 24, 2015 10:17 am tarihinde online oldu.
    RSS akısı

Yahoo! 
    MSN 
    AOL 
    Netvibes 
    Bloglines 

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

5 cm den ufak çarpı işareti ve ok işareti anlamı

Sayfaya git : Önceki  1, 2

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

colanger

Konunun ilk mesajı :

eski harabelerdeki kayada x işareti

Misafir

Misafir

ÇARPI İŞARETİ DEDİĞİNİZ ŞAKİL.... BİR ÇATAL HAÇ
    çatal haç aynı zamandada yönde vermekte kırmızı renkte ok işareti ile
    yön belirttim.
    bu çizilen haçdaki yan kulaklardaki tek çizikler ile baş kısmındaki çatal ...V.... şekli size gideceğiniz
    yönü vermekte. bu çatal haça 50m ileriye bakın
    ..ve MEZAR

colanger

hocam haklısınız ama çubuk aletle baktığımda çarpı olan kayanın neresine gidersem gideyim 5 kilometreden bile olsa aynı kayayı gösterıyo

Misafir

Misafir
    çubuğun gösterdiği kayadan bir parça kaya kopar bu parça kayayı
    ikiye böl bu iki parçayı iki avuç içine al
    çubuklarıda eline al ve tarama yap
    gerçeği kendi gözlerinle göreceksin
    daha önce illaki bu kaya diyen çubuklar kendine başka
    rota belirliyecek.seni bu çatal haçın mezarına 0/070
    yaklaştırma imkanını sunacak
    eğerki benim verdiğim takdiği uyğularsan.
    şunuda belirteyim.çatal haçın hemen üstünde ve bana göre solunda mezar oyması var yani neyi aramanı zaten o iki işaret sana
    söylüyor.bunun haricinde yazacağım hayal ürünü olabilir o nedenle fazla detayına
    girmiyorum.bol şanslar

colanger

hocam size bişey daha diycem çubukları başka cisimlerlde test ettim mesela bır tane Atın yelesinden bıraz saç yondum ve saçı cubuğua sardım ve 5 kılometreden 5 atın içerisinden saçını yonduğum atı buldu. başka bır örnek daha söyleyeyım sıze bır kurek sapınından ağaç parcasını aldım çubukla beraber denedim o küreği buldu daha bır sürü örnek ler var o çubuğu o cıvarda ben 24 ayar altınla denedım ve o kayadan başka bır yerı göstermıyordu yanlıca sıze dun yolladığım o yazılarımda eskı yerlesım yerındekı çşmede ıkı paket sıgara buyukluğunde yılana benzer bır taş var o yılana benzer taşta o kayalığğa o taşa bakıyor.

colanger

Uploaded with ImageShack.us

CANTAR

colanger yılan gibi değil gerçek bir yılan kabartması baktığı yer diyorsun bu kayanın kendisinide iyice bir fotograflarmısın arıyacağın aradığın yer buna uzak bir yer bence asla değil

http://gizlihazineler.turkforumpro.com

colanger

yılanın bakış açısından yaşlaşık 1000 metre mesafedekı kayalık var bırde yılnanın resmının altındakı kayanın dıbınden su çıkıyor yanı eskı yerleşim yerı su ıhtıyacını buradan karsılıyormuş yılan ın 20 metre arkası o dedığım ekı malakanlardan kalma harabeler var

Misafir

Misafir
    COLANGER arkadaşım
    şu yazacağım söze sakın kızma
    sen mantığınla değil hayal gücünle iş yapmaya çalışıyorsun.
    mesela yılan hani nerde?
    harabeler nerde?
    çeşme nerde?
    taşın altından su çıkıyor diyorsun hani nerde?siz bir ok resmi koymuşsunuz buyrun bunu çözün niteliğinde.bize bu okun baktığı istikametin fotosuda olması şart.okun bulunduğu noktanın uzak foto çekimide gerekli
    emeklerinin karşılığını almak istiyor isen bizimle
    herşeyi paylaşmak zorundasın.
    ayrıca yukarıdaki çubukla ilgili yazdığın ifadeler sana hiç bişey kazandırmaz
    25..30 yılımı verdim çubuklara.sen benim dediğimi yap sen kazanırsın benden söylemesi
    sizden ise yapması karar sizin.bizler burada bildiklerimizi edindiğimiz
    tejrübeleri doğru bir şekilde karşı tarafa aktarmaktır görevimiz.bizler bu görevi zorla vy zorlanarak yapmıyoruz gayet
    kendi insiyatifimizi kullanarak yazıyoruz
    ÇUBUK HAKKINDA SÖYLEDİĞİMİ DENE pişman olmayacaksın

kral

evet colanger arkadaşım metin kardeşin yorumuna ve çubuk uygulama şekline katılmakla birlikte sana senin çarpı dediğin çarpı değil haç olabilirmi bilmem ama bildiğim çarpının V ağız tarafına doğru biraz araştırma yapman iyi olur çünki fazla uzağa atmaz bu işaret seni

Misafir

Misafir

Bu kaya aşınmaya müsait bir kaya olduğundan izler kaybolmaya yüz tutmuş.Birde böyle inceleyelim Arkadaşlar.

Bu kayada ise benim dikkatimi çeken noktaları işaretledim.(kalp,oymalar,üçgen oyma ve artı işareti.Colanger arkadaşım bu kayayı iyi araştır ne arıyorsan burada.

colanger

değerli yorumlarınız için çok teşekkür edrerim

colanger

horasanı nasıl anlarız

Misafir

Misafir
    okun yapıldığı taşın yüzeyi HORASAN sıvama
    diğer taşlarada bu taşı kıyaslayarak
    kolayca farkı çözersiniz

colanger

teşekkur ederm abi

OZANKENTLİ

KARDEŞ BULUNDUĞUN ALAN DA MEZARLAR VAR ÜSTELİK O İŞARET ÇARPI DEĞİL HAÇ İŞARETİDİR. MEZAR TEMSİL EDER. ÇEVRE DETAY FOTOLARIN BİRAZ DAHA ETKİLİ OLSA YORUMLARIMIZ ETKİLİ OLURDU. TAVSİYEM CANTAR USTAMIN İFADE ETTİĞİ GİBİ İŞARETİN ÇEVRESİNDE DETAYLI BİR ARAŞTIRMA YAPMAM VEDE İŞARETLİ KAYANIN HEMEN YAKININDA UĞRAŞMANI TAVSİYE EDERİM. HAÇ İŞARETİ İYİ İNCELE FARLI OLAN YÖN TAYİN EDEN ÇİZGİLERDE DİKKATLİ OL UZUNLUKLARINI İNCELE VE ARAŞTIRMANDA O YÖNE AĞIRLIK VER. RASTGELE KARDEŞ...

novanda

KARDEŞİM BENCE X İŞARETİNİN KIVRIK OLAN UCUNA DOĞRU ÇALIŞMASIN UZUN KOL KIVRIK OLAN KOL SON YAZDIKLARININ DA TERS İSTİKAMETİ DOĞRU OKUDUYSAM TABİKİ

colanger

en kıssa zamanda bakıcam

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2

Similar topics

-

» KAN GURUPLARI